Uczennice ZS laureatkami konkursu STOP CYBERPRZEMOCY

Zespół Szkolno – Przedszkolny w Potulicach oraz Komisja ds. Profilaktyki i rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Nakle nad Notecią zorganizowali II Międzyszkolny Konkurs Profilaktyczny: „Stop Cyberprzemocy”. Skierowany był do młodzieży szkół podstawowych i ponadpodstawowych gminy Nakło nad Notecią.  Przygotowane prace związane były z  tematem zagrożeń, jakie niosą ze sobą technologie komputerowe i informacyjne. Uczniowie Zespołu Szkół im. Władysława Łokietka w Lubaszczu zostali laureatami konkursu:

I miejsce – Aleksandra Szczęsna

II miejsce – Julita Pawłowska

Wyróżnienia: Natasza Rozpłoch oraz Dominika Lizik

Bardzo się cieszymy i gratulujemy dziewczynom!

Wręczenie nagród odbyło się 11 maja br. w Potulicach w sali hrabiny Anieli Potulickiej. Uczestniczyły w nim: Julita Pawłowska, Natasza Rozpłoch, Dominika Lizik z opiekunem, p. Magdaleną Stałowską – Janke – pedagogiem szkoły.