Nagrody PCK

25 listopada 2022 roku odbyło się spotkanie z okazji Dni Honorowego Krwiodawstwa. Na przystani w Nakle nad Notecią zebrali się krwiodawcy, wolontariusze i ich opiekunowie.  Podczas uroczystości wręczono odznaczenia oraz dyplomy podziękowania wraz z upominkami ufundowanymi przez starostę nakielskiego i burmistrza miasta i gminy Nakło nad Notecią.
Dyplomy i upominki otrzymali uczniowie Zespołu Szkół im. Władysława Łokietka w Lubaszczu:  Jakub Sobecki (tegoroczny absolwent szkoły), Klaudia Kauc, Zuzanna Wojtera oraz opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu  Agnieszka Andrzejewska.
Odznaczono odznaką Zasłużony dla HDK I stopnia – Mirosława Andrzejewskiego, który od 2002 roku jest członkiem koła HDK w Lubaszczu.
Dziękujemy za Waszą bezinteresowną pomoc!