Spotkania Profilaktyczne

We wtorek 27 lutego 2024 r. uczniowie klas Ia i Id mieli okazję spotkać się w ramach zajęć profilaktycznych z panią Patrycją Machoń - pracownikiem Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Nakle nad Notecią oraz panią Sylwią Ziółkowską - psychologiem szkolnym. Zajęcia były formą realizacji programu profilaktycznego "Zdrowie psychiczne. Radzenia sobie ze stresem". Pani Sylwia Ziółkowska przybliżyła zagadnienia związane ze zdrowiem psychicznym, a także porady jak o nie dbać, a pani Patrycja Machoń przedstawiła przyczyny stresu oraz sposoby radzenia sobie w sytuacjach stresowych. Podczas spotkań uczniowie dowiedzieli się jak dbać o zdrowie psychiczne, by móc długo cieszyć się sprawnością intelektualną oraz dobrostanem psychicznym, fizycznym i społecznym.