Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023

Pożegnania nadszedł czas. Uroczystość dla absolwentów klas trzecich: IIIA, IIIB, IIIC  oraz zakończenie roku szkolnego pozostałych klas odbyły się 23 czerwca o godzinie 8.00 oraz 9.30 w ZS im. Władysława Łokietka w Lubaszczu. Wychowankowie klasy IIB przygotowali dla swoich kolegów i koleżanek krótki program artystyczny. Przedstawiciele klas kończących  podziękowali nauczycielom i pracownikom szkoły za trzyletnią współpracę. Nie obyło się bez nagród, wyróżnień i podziękowań. Pan Dyrektor pogratulował wszystkim, którzy ukończyli szkołę i wręczył nagrody. Podczas uroczystości pożegnano panią Grażynę Sokołowską, która odeszła na emeryturę. W spotkaniach wzięły udział przewodnicząca Rady Rodziców – pani Monika Piasecka  i zastępczyni pani Ewelina Szczepanik.

Życzymy wszystkim bezpiecznych wakacji i udanego urlopu!!