Dzień Dziecka w szkole

Dzień Dziecka to święto wszystkich dzieci na świecie. W Polsce Dzień Dziecka obchodzony jest 1 czerwca, ale w różnych krajach świętuje się go w różnym czasie i na różne sposoby. W Zespole Szkół im. Władysława Łokietka w tym dniu połączyliśmy naukę z rozrywką i sportem. Była to okazja do wspólnej zabawy. Uczniów i nauczycieli zaprosiliśmy do szkolnego quiz show, po którym wychowawcy i ich wychowankowie zmierzyli się na boisku podczas meczu piłki siatkowej. Drużyna nauczycielska została pokonana po zaciętej fair grze, za to w turnieju nie była do pobicia. Pogoda i humory dopisały. Dodatkowo na holu szkolnym wywiesiliśmy plakat ze zdjęciami uczniów i pracowników ZS z lat przedszkolnych. Miło było spędzić ten dzień w radosnej atmosferze.