Łokietek na szkolnych targach edukacyjnych w ZSP nr 4

STAWIAMY NA FACHOWCÓW!

Szkolne Targi Edukacyjne są miejscem prezentacji szerokiej oferty edukacyjnej szkół powiatu nakielskiego. Skorzystaliśmy z zaproszenia ZSP nr 4 w Nakle nad Notecią, aby umożliwić uczniom klas VIII rozpoznanie w zakresie oferty edukacyjnej oraz uzyskanie szczegółowych informacji dotyczących rekrutacji.

Już niedługo przed nimi czas podjęcia wiążących decyzji. Wraz z innymi szkołami staraliśmy się w sposób przystępny wyjaśnić ewentualne wątpliwości. Uczniowie zainteresowani szkołą branżową skorzystali z dostępnych adresów pracodawców, u których będą mogli podjąć praktyczną naukę zawodu. Uczniowie naszej szkoły i równocześnie absolwenci ZSP nr 4 w Nakle zaprezentowali próbkę swoich umiejętności praktycznych. Można było skosztować coś słodkiego i poprawić fryzurę.

Dziękujemy dyrekcji i gronu pedagogicznemu za zaproszenie i serdeczne przyjęcie.