Wyjazd integracyjny

.              Uczniowie klas Ic, Id, IIa, IIIa wybrali się 17 marca br. na łyżwy do Bydgoszczy na lodowisko „Torbyd”. Wyjazd  stanowił świetną możliwość połączenia sportu i aktywnego spędzania czasu wolnego z zacieśnianiem więzi klasowej i szkolnej. Wycieczce towarzyszyła miła atmosfera, a uczestnikom dopisywało poczucie humoru. Co do techniki  jazdy na łyżwach, to można by określić ją jako wybitnie „zindywidualizowaną” i niezwykle różnorodną. Byli i tacy, którzy po raz pierwszy zmierzyli się z lodową taflą. Doskonałej zabawy nie mogły zakłócić, ani niekontrolowane akrobacje  sportowe, ani  upadki.   Entuzjazm jaki towarzyszył młodzieży łagodził drobne potknięcia. Wszyscy uznaliśmy, że wyjazd spełnił założone cele i dlatego należy go powtórzyć.