SZKOLNY KONKURS „ŚWIĄTECZNY WYSTRÓJ SALI”

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Szkolne Koło Wolontariatu  i Samorząd Uczniowski w Zespole Szkół im. Władysława Łokietka w Lubaszczu ogłosili konkurs na najładniejszy świąteczny wystrój klas. Celami konkursu było uświadomienie uczniom odpowiedzialności za sale lekcyjne, motywowanie uczniów do dbałości o swoje miejsce pracy oraz stworzenie przyjemnej, świątecznej atmosfery w szkole. Do wykonania ozdób można było używać dowolnych materiałów.
Jury oceniało samodzielność wykonania ozdób lub gazetki, pomysłowość, wkład pracy, estetykę wykonania oraz  oddanie atmosfery Świąt. Zwyciężyła klasa IC, która była odpowiedzialna za ozdobienie Sali nr 4. Dziękujemy uczniom i ich opiekunom za stworzenie świątecznego klimatu.