Egzaminy próbne sprzedawców

W ramach przygotowań do egzaminów zawodowych organizowanych przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną w Gdańsku - 26 uczniów w zawodzie Sprzedawca przystąpiło do egzaminów próbnych. W dniach:  27,28,29 kwietnia ta grupa uczniów klas IIIa, IIId, IIIe rozwiązywała test składający się z 40 pytań zamkniętych, a tydzień później, w dniach 04,05, 06 maja- zadanie praktyczne. Egzamin próbny jest sprawdzianem poziomu wiedzy i umiejętności w zakresie kwalifikacji zawodowej na miesiąc przed terminem głównym egzaminów. Mam nadzieję, że uczniowie wykorzystają dobrze ten czas oraz zmobilizują siły  do uzupełnienia braków w celu poprawienia wyników.

Grażyna Sokołowska - n-l przedmiotów zawodowych